spot_img

Chodzili z wózkiem po drogerii i pakowali do niego kradzione produkty

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci z Radzionkowa zatrzymali 24-letnich kobietę i mężczyznę, którzy wspólnie ukradli w drogerii artykuły na kwotę ponad 2 tysięcy złotych. Zatrzymani w tej sprawie usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Teraz czeka ich odpowiedzialność karna.

Jak się okazuje, jest wiele sposobów, aby dokonać kradzieży. Jedni wybierają metody szybkie, lecz bardzo widoczne, co zazwyczaj kończy się w rękach ochrony sklepu, a w następstwie wizytą na komisariacie. Inni w subtelny sposób, wzbudzając zaufanie, zabierają ze sklepowych półek artykuły, za które nie płacą.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Z pewnością widok obojga rodziców wraz z dziećmi nie wzbudzałby żadnych podejrzeń. I w tym przypadku było podobnie. Jednak oko kamery zawsze czuwa i tym razem nie umknęły rodzinne „zakupy” pewnej pary z Radzionkowa.

Gdy pracownicy jednej z drogerii na terenie Radzionkowa zorientowali się, że na ich półkach brakuje pewnych produktów, postanowili poinformować stróżów prawa. Zawiadomienie, jakie przyjęli policjanci, mówiło o kradzieży produktów o wartości ponad 2 tysięcy złotych. Zapis z kamer monitoringu wyjaśnił całą sprawę.

Dwójka młodych rodziców wraz z dziećmi przychodziła do drogerii, gdzie jak gdyby nigdy nic pakowała produkty z półki do dziecięcego wózka albo swojego podręcznego bagażu. Zdarzyło się także, że w trakcie korzystania z samoobsługowej kasy, z premedytacją pomijali niektóre artykuły.

Cała sytuacja miała miejsce w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Mundurowym udało się namierzyć sprawców, którzy zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. W trakcie przeszukania ich miejsca zamieszkania policjanci odzyskali część skradzionych artykułów oraz zabezpieczyli ponad tysiąc złotych na poczet przyszłych kar. Za kradzież może im grozić nawet do 5 lat więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts