spot_img

Chcieli wywieźć z terenu huty ołowiane elementy. Zauważono ich

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali trzech mężczyzn, którzy chcieli ukraść ołowiane elementy należące do huty w Miasteczku Śląskim.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Sprawcy trafili do policyjnej celi, a następnie usłyszeli zarzuty usiłowania kradzieży o wartości blisko 2 tysięcy złotych, za co odpowiedzą przed sądem. Grozi im teraz do 5 lat więzienia.

We wtorek dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie od pracowników huty, którzy zauważyli jak trzej mężczyźni, na terenie zakładu, pakują do peugeota ołowiane i ołowiano-miedziowe bloczki. Byli to pracownicy zewnętrznej firmy, która wykonywała na terenie zakładu zlecone prace. Chcąc szybko dorobić, postanowili wywieźć z terenu huty ołowiane elementy.

Gdy stawili się na bramie wyjazdowej, ochrona sprawdziła bagażnik peugeota. W środku znajdowały się wspomniane wcześniej bloczki. Na miejsce przyjechali policjanci z prewencji, którzy zatrzymali 27-letniego obywatela Ukrainy, 30-latka z powiatu zawierciańskiego oraz 45-latka z małopolski. Bloczki, które chcieli ukraść wyceniono na blisko 2 tysiące złotych. Zabezpieczone elementy wróciły z powrotem do właściciela, a zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Tarnogórscy śledczy przedstawili im zarzuty usiłowania kradzieży, do których się przyznali. Grozi im teraz do 5 lat więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts