spot_img

Chciał mu pomóc w parkowaniu, musiał wezwać policję

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Dzięki zdecydowanej reakcji świadka został wyeliminowany z dalszej jazdy pijany kierowca. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z głównych ulic w centrum miasta. Mieszkaniec Powiatu Tarnogórskiego miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z głównych ulic, w centrum Tarnowskich Gór świadek widział dziwnie manewrującego kierowcę. Mężczyzna nie potrafiąc zaparkować na osiedlowym parkingu, spotkał się z serdecznością świadka, który zaoferował pomoc. W rozmowie wyczuł od niego alkohol i od razu zabrał mu kluczyki, uniemożliwiając dalszą jazdę.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Po chwili na miejsce przyjechali policjanci tarnogórskiej komendy. Już na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że mężczyzna jest pijany. 60-latek chwiał się na nogach i czuć było od niego woń alkoholu. Pijany kierowca wydmuchał ponad 2 promile alkoholu. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. 60-latek może spodziewać się wysokiej grzywny i kilkuletniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

To kolejny przypadek, gdzie dzięki pomocy i reakcji innych osób został wyeliminowany z ruchu drogowego nietrzeźwy kierowca. Zgłaszającemu, który powiadomił policjantów o swoich podejrzeniach, dziękujemy za czujność. Dzięki przekazanej informacji policjanci mogli szybko podjąć interwencję i prawdopodobnie zapobiegli drogowej tragedii. „nie reagujesz – akceptujesz” – pod takim hasłem realizowana jest kampania społeczna zachęcająca mieszkańców do współpracy z policją i działania na rzecz bezpieczeństwa.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts