spot_img

Burmistrz wręczył nagrody za Spartakiadę Dzielnic 2022

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Rady Dzielnic, sportowcy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych spotkali się w Pałacu w Rybnej w bardzo miłych okolicznościach. Z rąk burmistrza Arkadiusza Czecha i Przewodniczącego Rady Miejskiej Adriana Wolnika odebrali oni puchary i dyplomy za tegoroczną spartakiadę.

Spotkanie było też podsumowaniem współpracy miasta z niezwykle aktywnymi i kreatywnymi organizacjami pozarządowymi.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

– Jak na skalę naszego niewielkiego w końcu miasta „NGO-osy” robią – jak zwykle – w mieście bardzo dużo, ostatnio, z powodu pandemii i wojny na Ukrainie nie tylko dla mieszkańców miasta – mówił burmistrz dziękując wszystkim organizacjom pozarządowym, których w naszym mieście jest około setki. Ubiegły rok był w ich działalności wyjątkowy.

– Nasza współpraca była widoczna i potrzebna szczególnie po wybuchu wojny, kiedy zjechało do naszego miasta wielu uciekinierów z Ukrainy – wskazał Damian Stadler, zastępca Naczelnika Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji miasta.

Przyszły rok, mimo ogólnego kryzysu, zapowiada się dla organizacji nieźle: nie planuje się z tego powodu zmniejszenia zakresu współpracy i finansowania ze strony miasta.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts