spot_img

Bracia schwytani. Jeden z nich był ścigany przez 7 lat

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Tarnogórscy wywiadowcy znowu w akcji. Tym razem wspólnie z policjantami Wydziału Kryminalnego namierzyli i zatrzymali dwóch braci poszukiwanych przez organy ścigania. Na młodszym z nich ciążyły aż 4 listy gończe i był nieuchwytny przez 7 lat… aż do teraz.

W ubiegłą sobotę tarnogórscy wywiadowcy wspólnie z policjantami pionu kryminalnego ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany mężczyzna, który od 7 lat ukrywa się przed organami ścigania. Stróże prawa udali się w wytypowane miejsce na terenie Miasteczka Śląskiego, gdzie napotkali poszukiwanego 28-latka.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Od samego początku mężczyzna nie dawał za wygraną i w trakcie legitymowania celowo podał policjantom inne dane osobowe. Mając do dyspozycji wizerunek poszukiwanego, mundurowi nie dali się nabrać, dlatego zatrzymali mężczyznę, który kilka chwil później przyznał się, że celowo wprowadził ich w błąd, licząc, że uniknie odpowiedzialności.

Gdy zatrzymany podał już swoje prawdziwe dane, a wywiadowcy potwierdzili, że jest poszukiwany czterema listami gończymi, okazało się, że jego młodszy brat, za którego próbował się podszyć, również jest poszukiwany. Od tej chwili namierzenie drugiego z braci było tylko kwestią chwili.

Według informacji, które posiadali policjanci, drugi mężczyzna miał przebywać w domu. Szybko udało się to potwierdzić, bo gdy zapukali do jego mieszkania, w ich drzwiach stanął młodszy z poszukiwanych braci.

W ten sposób jednego wieczora dwóch braci wpadło wprost w ręce mundurowych. Noc spędzili w policyjnych celach, skąd trafili do jednostek penitencjarnych, gdzie będą odbywać swoje kary. Starszy z nich spędzi za kratami ponad 10 miesięcy, natomiast jego brata czeka blisko dwumiesięczny pobyt w więzien

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts