spot_img

Będą nowe samochody w powiecie! Zostały przydzielone promesy

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

W poniedziałek 27 marca 2023 roku odbyły się uroczyste zbiórki z okazji wręczenia promes na zakupy samochodów ratowniczo-gaśniczych dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu tarnogórskiego.

W uroczystościach wzięli udział: Wojewoda Śląski pan Jarosław Wieczorek, Śląski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Jacek Kleszczewski, Poseł na Sejm RP- Pani Barbara Dziuk, Poseł na Sejm RP – Pan Jarosław Gonciarz, Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie – Pan Michał Skrzydło, Skarbnik Gminy Ożarowice – Pani Justyna Gubała – Skórka, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach st. bryg. Adam Lachowicz oraz strażacy i mieszkańcy sołectw.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Podczas uroczystości, promesy na zakupy samochodów ratowniczo-gaśniczych, odebrali wraz z Burmistrzem miasta Miasteczko Śląskie i Skarbnikiem Gminy Ożarowice, prezesi i naczelnicy z Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Brynicy i Ossach.

W powiecie tarnogórskim OSP Brynica w gminie Miasteczko Śląskie otrzymała promesę na samochód lekki o wartości 400 tys, a OSP Ossy z gminy Ożarowice promesę na zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego o wartości 950 tys.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts