spot_img

Bajkowe i uzdolnione przedszkolaki w PP 20. Odbył się konkurs

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

„Mój Przyjaciel z bajki” to tytuł międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego, którego kolejna edycja odbyła się w Przedszkolu Nr 20.

Prowadzące konkurs: Aneta Panicz w roli… syrenki oraz Agnieszka Węglarska-Buchta w roli …Morza Bałtyckiego przeniosły gości w magiczny świat bajki.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Przedszkolaki z ośmiu placówek wzięły udział w zabawach muzyczno-ruchowych, dzięki którym utrwaliły sobie znane postaci. Dzieci odgadywały melodie, poszukiwały skarbów ukrytych na dnie morza oraz segregowały w głębinach morskich bohaterów bajkowych. Prace dzieci powstawały na żywo i samodzielnie, w tle muzyki relaksacyjnej. Po słodkim poczęstunku goście mieli okazję zobaczyć piękny występ artystyczny przygotowany przez dziewczynki z grupy „Puchatki”. Taniec „Morskie opowieści” został nagrodzony ogromnymi brawami. Jury zgodnie nagrodziło wszystkich uczestników.

– Dzięki paniom i dzieciom przenieśliśmy na chwilę nad morze – szkoda, że musiało się to skończyć tak szybko – śmiała się Jolanta Tuszyńska, zastępca burmistrza ds. społecznych, która wspólnie z Aliną Konopką, naczelniczką Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia zasiadła w jury.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts