spot_img

Akcja „Wszystkich Świętych”. Szczęśliwie tylko jeden pijany kierowca

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Akcja „Wszystkich Świętych” rozpoczęła się 28 października i zakończyła się wczoraj o godzinie 22.00. Tarnogórscy policjanci przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo osób odwiedzających groby swoich najbliższych. W tym czasie doszło do 1 wypadku drogowego i 13 kolizji. Ponadto policjanci ujawnili 1 osobę, która kierowała pojazdami pod wpływem alkoholu.

W akcję „Wszystkich Śląskich” zaangażowanych było w powiecie tarnogórskim kilkudziesięciu policjantów ruchu drogowego oraz innych służb. Czuwali oni nad płynnością ruchu na większości ciągów komunikacyjnych, ale również patrolowali okolice cmentarzy, parkingów i miejsc kultu, dbając o mienie i bezpieczeństwo osób tam przebywających.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

W trakcie prowadzonej akcji, na drogach powiatu tarnogórskiego doszło do 1 wypadku drogowego i 13 kolizji. Policjanci skontrolowali ponad 430 pojazdów. Na sprawców wykroczeń drogowych mundurowi nałożyli 112 mandaty karne, pouczyli 211 kierujących i sporządzili 12 wniosków o ukaranie do sądu. Zatrzymano jedno prawo jazdy kierującemu, który przekroczył prędkość o 50 km/h. Policjanci przeprowadzili również badanie stanu trzeźwości u 306 kierujących. Wśród nich jeden wsiadł za kółko na „podwójnym gazie”.

Dziękujemy zarówno kierowcom, jak i pieszym za cierpliwość podczas chwilowych utrudnień w ruchu i stosowanie się do wydawanych poleceń. Wszystko to usprawniło pracę policjantom i miało wpływ na bezpieczeństwo.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts