spot_img

Akcja „Trzeźwość”. Jeden kierowca na podwójnym gazie

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Wczoraj od wczesnych godzin porannych policjanci z tarnogórskiej drogówki prowadzili własne działania „Trzeźwość”.

Wśród ponad 500 przebadanych kierujących zatrzymany został jeden nietrzeźwy kierujący. Przypominamy, że za jazdę pod wpływem alkoholu, oprócz utraty prawa jazdy, wysokiej grzywny, zakazu prowadzenia pojazdów, grozi kara nawet 2-letniego więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Policyjne działania obejmowały swoim zasięgiem cały powiat tarnogórski, w trakcie których stróże prawa z tarnogórskiego Wydziału Ruchu Drogowego sprawdzili trzeźwość ponad 500 kierujących. Wśród dużej liczby przebadanych, znalazł się jeden nietrzeźwy kierujący.

Do zatrzymania doszło około godziny 7.00 na ulicy Świętego Wojciecha w Radzionkowie. Podróżujący osobowym audi 69-letni mieszkaniec Sączowa miał w organizmie 0,6 promila alkoholu. 

Nieodpowiedzialny kierowca pożegnał się z prawem jazdy, a teraz jego sprawą zajmie się sąd. Grozić mu może wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet do 2 lat więzienia.

Przypominamy, że jazda pod wpływem alkoholu stwarza ogromne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Będąc pod jego działaniem, nie jesteśmy w stanie w odpowiedni sposób ocenić sytuacji na drodze, a w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, właściwie zareagować. Kierowco, piłeś – nie jedź!

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts