spot_img

24-latek uciekał z miejsca zdarzenia Hondą. Okazało się, że ma coś na sumieniu

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

W środę na ulicy Piłsudskiego w Tarnowskich Górach doszło do kolizji drogowej spowodowanej przez 24-latka z Radzionkowa.

Kierujący, zamiast zatrzymać się i poczekać na przyjazd patrolu policji postanowił uciec, ale nie daleko, ponieważ został zatrzymany przez pokrzywdzonego. Badanie trzeźwości nic nie wykazało, natomiast przeprowadzony test DrugWipe wykazał obecność narkotyku. Sprawcy grozi grzywna, kara ograniczenia wolności, albo pozbawienia wolności do lat 2.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

W środę po godzinie 9:00 na ulicy Piłsudskiego kierujący hondą w wyniku nieprawidłowego manewru zmiany pasa najechał na tył samochodu suzuki, kierowanego przez 55-latka. Mężczyzna wraz z pasażerem próbował oddalić się z miejsca zdarzenia i zjechał na pobliski teren parkingu jednej ze szkół, gdzie został zatrzymany przez poszkodowanego.

Policjanci ruchu drogowego, którzy przybyli na miejsce przebadali uczestników na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. W trakcie czynności na miejscu 24-latek podejrzanie się zachowywał i poddano go badaniu narkotesterem. Wynik pozytywny stanowił, że mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych.

W trakcie przeszukania policjanci znaleźli dwa zawiniątka z narkotykami. Sprawca został doprowadzony do komendy, a następnie do szpitala gdzie została pobrana od niego krew. Za kierowanie samochodem będąc w stanie po użyciu środków działających podobnie do alkoholu, zatrzymano sprawcy prawo jazdy. 24-latek za wykroczenie i przestępstwa trafi przed sąd. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts