spot_img

22-latka kradła kosmetyki z drogerii. Straty: ponad 700 zł

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Kryminalni z Radzionkowa namierzyli i zatrzymali mieszkankę Radzionkowa, która przed świętami, w jednej z drogerii na terenie miasta, ukradła perfumy i kosmetyki. Kobieta z półki zabrała artykuły za łączną kwotę ponad 700 złotych. Usłyszała już zarzut kradzieży, do której się przyznała. Grozić jej za to może nawet do 5 lat więzienia.

Sprawą kradzieży w jednej z drogerii w Radzionkowie, zajmowali się radzionkowscy stróże prawa. Zgłoszenie o kradzieży otrzymali od pracowników sklepu, którzy zauważyli, że na półkach brakuje pewnych produktów. Ruszyły poszukiwania sprawcy. Kryminalni dokładnie przejrzeli nagrania z kamer monitoringu, zamontowanego w drogerii. Na nagraniach widać kobietę, która 21 i 22 grudnia ubiegłego roku, zabiera ze sklepowej półki perfumy i kosmetyki, a następnie wychodzi ze sklepu, nie płacąc.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Okazało się, że kobieta widoczna na nagraniach, jest dobrze znana policjantom. Jej przeszłość. związana z innymi kradzieżami, doprowadziła policjantów prosto do miejsca, gdzie przebywała. W piątek policjanci zapukali do drzwi jej mieszkania. Zatrzymana 22-letnia mieszkanka Radzionkowa usłyszała zarzut kradzieży, a straty, jakie spowodowała to ponad 700 złotych. Niestety policjanci nie znaleźli przy niej skradzionych produktów. Kobieta przyznała się do winy, a o jej dalszym losie zdecyduje sąd. Grozić jej może nawet do 5 lat więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts