spot_img

18-letni „artysta” zrobił z sobie płótno z elewacji. Straty – 18 tysięcy złotych

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci z wydziału prewencji zatrzymali 18-letniego mężczyznę z Tarnowskich Gór, który za pomocą farby w sprayu zniszczył 7 elewacji budynków w centrum miasta.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Zatrzymany trafił do policyjnej celi, a wczoraj usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo może mu grozić kara nawet do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 14 czerwca w centrum Tarnowskich Gór. Mundurowi otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących zniszczonych elewacji budynków. Sprawca wymalował farbą w sprayu różnego rodzaju napisy na budynkach. Jednego dnia w centrum miasta zniszczył aż 7 elewacji. Stróże prawa od razu rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzili nagrania z kamer monitoringów w miejscach zniszczeń, dzięki którym ustalili, kto za nimi stoi.

Od tej chwili zatrzymanie sprawcy było tylko kwestią czasu. W odnalezienie wandala byli zaangażowani policjanci wszystkich wydziałów tarnogórskiej komendy. W niedzielę 3 lipca, policjanci z wydziału prewencji, patrolujący centrum miasta zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. 18-latek z Tarnowskich Gór trafił do policyjnej celi.

Wczoraj usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i przyznał się do winy. Wstępne straty jego działalności wyceniono na blisko 18 tysięcy złotych. Teraz sprawą zajmie się prokurator i sąd. Za przestępstwo to może mu grozić kara nawet do 5 lat więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts